Oferta

W bogatym asortymencie Gi BAU znajdą Państwo materiały budowlane i wykończeniowe pozwalające zaopatrzyć budowę od A do Z. Oferujemy zaprawy cementowe, kleje, piany i uszczelniacze, a także chemię budowlaną. Staramy się dostosować do potrzeb naszych Klientów, dlatego oferujemy indywidualne warunki handlowe oraz własny transport zamówionych towarów w dogodnym terminie.

Armatura łazienkowa

W sprzedaży posiadamy także akcesoria i ceramikę łazienkową oraz bogaty wybór mebli. Dostarczamy wanny, kabiny prysznicowe oraz baterie renomowanych producentów. U nas znajdą Państwo wszelkie niezbędne produkty do wykańczania wnętrz w doskonałym stosunku jakości do ceny.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów prywatnych, jak i firm specjalizujących się w usługach budowlano-remontowych.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi przedstawiciele handlowi chętnie pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru w zakresie materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Meble kuchenne

Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy kolekcje kuchni HOME-LINE, które wyróżniają się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością oraz już od 21 dniowym terminem realizacji. Dodatkowo nasze meble nie wymagają skręcania – zamawiając u nas dostarczamy szafki gotowe do ustawiania! Które możesz zamontować sam oszczędzając swoje pieniądze bądź skorzystać z profesjonalnego montażu.

Blat kuchenny również nie stanowi dla nas problemu – wykonamy na każdy wymiar dopasowany do wymiaru ścian z wszelką obróbka.

Potrzebujesz dopasować sprzęt AGD w meble – kolekcja naszych mebli pozwala wykonać szafki pod wybrany model sprzętu AGD. Podajesz rodzaj sprzętu, a my dopasujemy mebel.

Szczegółowa oferta