Asystent fachowca

Twoje profesjonalne wsparcie

Tu podaj tekst alternatywny

Asystent fachowca to system wsparcia, dzięki któremu zaoszczędzisz czas na szukaniu produktów oraz robieniu zamówień.

Dla kogo jest nasz system?

Małe Firmy Budowlane

Zmniejsz obciążenie związane z zarządzaniem zamówieniami i materiałami. Asystent Fachowca pozwala Ci skoncentrować się na tym, co robisz najlepiej – realizowaniu projektów.

Podwykonawcy

Zwiększ swoją mobilność i dostęp do niezbędnych materiałów bez względu na miejsce pracy. Nasz system zapewnia szybką i sprawną obsługę zamówień, byś mógł dostarczać swoje usługi bez przestojów.

Fachowcy remontowi i budowlani

Skup się na pracy z klientem, nie na papierkowej robocie. Dzięki Asystentowi Fachowca, zamówienia produktów są prostsze niż kiedykolwiek, a Ty możesz świadczyć swoje usługi jeszcze bardziej efektywnie.

Jakie korzyści oferuje Asystent Fachowca?

Oszczędność czasu

Szybko znajdziesz i zamówisz produkty, które są kluczowe dla Twojej działalności, dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi.

Wsparcie językowe

Niezależnie od tego, czy mówisz po polsku, czy po niemiecku, nasz asystent klienta jest dostosowany do Twoich potrzeb, aby zapewnić płynną komunikację i obsługę.

Zarządzanie zamówieniami

Umożliwia zarządzanie zamówieniami z dowolnego miejsca – czy to z biura, czy bezpośrednio z placu budowy.

Dostępność

Nasza obsługa klienta jest dostępna, aby pomóc Ci w każdym aspekcie korzystania z systemu, od wyszukiwania produktów po finalizację zamówienia.

Tu podaj tekst alternatywny

Dołącz do grupy
zadowolonych fachowców!

Zapewniamy, że razem z Asystentem Fachowca Twoja praca stanie się prostsza i bardziej rentowna. Jesteśmy tu, aby wspierać Twój rozwój i pomagać w codziennych wyzwaniach. Dowiedz się więcej o możliwościach i przekonaj się, jak Asystent Fachowca może przyczynić się do wzrostu Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odwiedź salon sprzedaży Gibau

Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 w soboty 8.00-14.00, Wojska Polskiego 82, 69-100 Słubice

Zainspirujemy Cię!

Obserwuj nas na